Valentus Vám dodá seběvědomí a krásu

KÁVA SOLSIDE

 
Doprava zdarma
  • 1 z 2

KÁVA SOLSIDE a buď štastný každý den

- Doprava zdarma - 

Užij si naši unikátní Solside kávu každý den. Byla formulována tak, aby podporovala tvou energii, paměť, náladu a správnou váhu. Tento hladký nápoj ti denně dodá přirozený pocit štěstí.

SolSide byla vytvořena jako hřejivý a pohodový nápoj, který všichni známe a milujeme. Proprietární směs funkčních přísad přírodního původu byla pečlivě vybrána z celosvětových zdrojů.

Můžeš zažít více energie, soustředění a pocit lehčího a světlejšího života. Buď in a užívej si Solside kávu každý den!

Dostupnost Pouze pro přihlášené
Můžeme doručit do
18.12.2023
Běžná cena 2 000 Kč
Ušetříte 401 Kč (–20 %)
1 599 Kč
Kategorie Kava- čoko na hubnutí
 
Balení obsahuje 24 dávek. Vhodné pro měsíční užívání, Vždy 6 dní a 1 den volno.
 
Nejen, že neuvěřitelně dobře funguje, ale také fantasticky chutná. Už nemusíte obětovat chuť, abyste měli účinný produkt. Používáme patentovanou technologii, která odstraňuje negativní chuť a zároveň zvýrazňuje přirozenou chuť kávy, abychom vám poskytli konečný produkt, který je téměř identický s typickým šálkem kávy, který byste pili každý den!
 
Všechny produkty Solside jsou vyráběny s použitím surovin nejvyšší kvality a jsou vyráběny v zařízeních SQF Level III. Garantujeme vám, že pokaždé dostáváte skvělý, konzistentní a kvalitní produkt!

SLOŽENÍ:
Premium L-Citrulin, Směs guarany Cottee, Seed Extrae!, L-Tyrosin, Cattein, Mucuna Acetyl pruriens Seed L-Carnitin, Extrae!, Gamma L-Theanin, Aminobutyric Acid (GABA), Extrakt z listů zeleného čaje, Panax Ginseng Ženšen a celá rostlina Breviscapine. Extrakt, Noto, Akáciová vláknina, Sodík Obsahuje: Bikarbonát.
 
 
* VÝSLEDKY SE MOHOU LIŠIT

* TATO PROHLÁŠENÍ NEBYLA HODNOCENA SPRÁVOU POTRAVIN A LÉKŮ. TENTO PRODUKT NENÍ URČEN K DIAGNOSTICE, LÉČENÍ, LÉČENÍ NEBO PREVENCI JAKÉKOLI NEMOCI.