Valentus Vám dodá seběvědomí a krásu

Brazilian roast coffee Valentus Máme výsledky

 
Tip
  • 1 z 3

Brazilian Roast Coffee.  Není žádným tajemstvím, že hubnutí není snadný úkol, a proto s ním každý den bojují miliony lidí.  Potlačte chuť k jídlu - Spravujte svoji váhu  Zvyšte svoji energii - Zvyšte svou náladu.

Nový obrázek

Dostupnost Skladem u výrobce
Můžeme doručit do
21.6.2023
Běžná cena 2 100 Kč
Ušetříte 310 Kč (–15 %)
1 790 Kč
Kategorie Kava- čoko na hubnutí
 
S kávou  Valentus Brazil krásně zhubnete  .
Chceme, aby to bylo mnohem jednodušší, a proto jsme vytvořili  praženou kávu Valentus Brazil , která je navržena tak, aby posunula vaši váhu na další úroveň! 
 
Černá pražená káva Neurologického systému pro optimální výkon nelze dosáhnout jedinou živinou, vyžaduje „hromadu“ (nebo skupinu) několika nezávisle prováděných živin, které spolupracují.
 

Zhubněte a přitom si vychutnejte své oblíbené jídlo! Objevte novou řadu přírodních nápojů na hubnutí od Valentus a zažijte nový druh zdraví a vitality.  

Formulováno z nejlepších přírodních ingrediencí z některých z nejlépe zachovalých míst na světě!

Chceme, aby to bylo mnohem jednodušší, a proto jsme vytvořili praženou kávu Valentus Brazil, která je navržena tak, aby posunula vaši váhu na další úroveň! Černá pražená káva Neurologického systému pro optimální výkon nelze dosáhnout jedinou živinou, vyžaduje „hromadu“ (nebo skupinu) několika nezávisle prováděných živin, které spolupracují.

Cítit se dobře bude pro vás normální.  Máme výsledky!!!

 

Hlavní přísady :

Kofein Anhydrous

Obsahuje "bezvodný" kofein, což je vysoce koncentrovaný kofein, který se lisuje za sucha z kávových zrn a listů. Podporuje spalování tuků a zrychluje metabolismus. Podporuje bdělost a mozkovou činnost.

L-Tyrosin

Je aminokyselina, kterou si tělo přirozeně vytváří samo. Ale když je člověk ve stresu, pod tlakem, málo spí anebo je nemocný, tak tělo není schopné si L-Tyrosin tvořit samo a to má pak za následek únavu, depresi anebo snížené libido.

Chromium Picolinate

Pomáhá k normální hladině krevního cukru, zlepšuje využití sacharidů v organismu a snižuje chuť na sladké. Přispívá ke snížení hladiny cholesterolu. Zlepšuje krevní oběh a pomáhá při rekonvalescenci po infarktu.

  • Nastartuje metabolismus
  • Snižuje pocity hladu
  • Podporuje spalování tuků
  • Zlepšuje soustředění a náladu
  • Zvyšuje energii
  • Pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi