Jak zhubnout 5 kg za týden

Nehubnete, hlavně nezdravý tuk na břiše? Zde je jednoduchý plán hubnutí ve 3 krocích, podporovaný vědou, který vám pomůže zhubnout až 5 kg a poskytne vám ploché bříško za pouhý 1 týden.

Více bílkovin a méně sacharidů

Výzkum ukázal, že nízkosacharidová dieta vám může pomoci rychle zhubnout. Krátkodobé snížení příjmu sacharidů může ve skutečnosti pomoci snížit hmotnost vody a nadýmání. Mnoho lidí se proto snaží zhubnout s nízkým obsahem sacharidů. Konzumace velkého množství bílkovin, zejména chudých zdrojů bílkovin, je spojena se zvýšeným metabolismem a sníženou chutí k jídlu, což může účinně napomáhat hubnutí.

Přerušovaný půst

Přerušovaný půst neboli IF je dalším účinným trikem, který prokazatelně snižuje tělesný tuk. Faktem je, že snižujete svůj celkový příjem kalorií tím, že zapojíte jídlo s omezeným časem, což vám pomůže rychle zhubnout. Existují různé typy přerušovaného půstu, jako je metoda 16/8, dieta 5:2 atd. Lze poznamenat, že omezení příjmu kalorií je jedním z nejúspěšnějších tipů, jak zhubnout. Přečtěte si - 1denní detoxikační dietní plán pro hubnutí: Ranní až noční rutina k pročištění těla a mysli

 

Vyhněte se nezdravému jídlu

Každý, kdo se snaží ztratit tělesný tuk, by chtěl ze své stravy vyloučit vysoce zpracované nezdravé potraviny. Nezdravá jídla mají vysoký obsah tuku, cukru a/nebo soli. Nezdravé jídlo nabízí vysoký počet kalorií v malém objemu. Má nízký obsah vlákniny a zasytí, což znamená, že se nebudete cítit tak sytí, když budete jíst nezdravé potraviny, což vede k přejídání.

No a nebo zkuste Europa Joe Valentus nejlepší kávu na hubnutí 

 

 

 
Zpět do obchodu