Hubnutí už není taková dřina

Hubnutí už není taková dřina s Europa Joe Valentus nejlepší kávou na hubnutí  

Žádné triky, žádné lži a žádné extrémní metody – pouze jednoduché výživové strategie založené na důkazech, které fungují.

Europa Joe zde

Zhubněte 5 kilo za týden! Je to trop, který vidíme všude, a pokud jste někdo, kdo potřebuje ze zdravotních důvodů shodit nějaké to kilo nebo to prostě chcete pro sebe, může to znít docela lákavě. Technicky je možné, že někteří lidé za tu dobu ztratí tolik, ale naši odborníci na výživu to nedoporučují a rozhodně to není zdravý přístup. I když jste možná ztratili tolik na nízkosacharidové nebo keto dietě (což může být většinou vodní váha), pravděpodobně to všechno získáte zpět , jakmile se rozhodnete, že je čas znovu jíst sacharidy. Navíc, protože hubnutí obecně velmi závisí na vašem metabolismu a spoustě dalších faktorů, které jsou pro vás jedinečné, včetně fyzické aktivity a tělesného složení, tento slib nebude platit pro každého.

Pokud se stále snažíte zhubnout, existuje několik zdravých tipů, které platí téměř pro každého z nás – a jsou to koncepty, které můžeme zavést do praxe hned teď.

Zvyšte příjem zeleniny.

    Místo omezování různých potravin a skupin potravin se zaměřte na začlenění velkého množství výživných potravin, které můžete přidat do svého jídelníčku, abyste podpořili celkové zdraví a regulaci hmotnosti. 

    Sestavte lepší snídani.

    Vyvážená snídaně – ta, která je nabitá vlákninou , bílkovinami, zdravými tuky a která se spojí v lahodné jídlo – změní váš den, zvláště pokud ji právě vynecháváte a stále se snažíte upřednostnit zdravý životní styl. 

    Svačina je chytrá.

    Mnoho dnešních oblíbených svačinek není výživných, ale má vysoký obsah kalorií. Hlavní viníci často přicházejí ve formě rafinovaných obilovin , jako jsou cereálie, hranolky, sušenky a sušenky, ale také kalorické nápoje, jako je džus a soda. 

    Jezte s rozmyslem.

    Zpomalení, abyste se soustředili na věci, jako je chuť, textura, teplota a vůně toho, co jíte, může pomoci s kontrolou porcí. Pozorné stravování však také znamená, že se skutečně soustředíte na to, co jíte a kdy – to vám může pomoci identifikovat zbytečné okamžiky žvýkání, o kterých si možná ani neuvědomujete, že se jich celý den věnujete a které mohou přinášet další kalorie. 

    Vynechejte slazené nápoje.

    Prostě se necítíme sytí tekutými kaloriemi úplně stejným způsobem jako skutečné jídlo Pití džusu nebo karamelového kávového nápoje prostě není tak uspokojivé jako sníst misku smažené zeleniny a proteinů. Vynechání slazených nápojů je často nejjednodušší způsob, jak zhubnout rychleji, a bonusem je, že je to také dobré pro věci, jako je zdraví srdce a prevence cukrovky. S)

    Začněte silový trénink.

    Jak začínáte silový trénink ? Zkuste nějaké kliky nebo pár dřepů či výpadů. Použijte své volné závaží k provádění jednoduchých bicepsových loktů nebo tricepsových extenzí přímo u vás doma nebo v kanceláři. 

    Okořeňte si život.

    Kořeněná jídla vám mohou skutečně pomoci snížit kalorie. Je to proto , že kapsaicin , sloučenina obsažená v jalapeňo a kajenských papričkách, může (nepatrně) zvýšit uvolňování stresových hormonů, jako je adrenalin, což může urychlit vaši schopnost spalovat kalorie. A co víc, jíst feferonky vám může pomoci jíst pomaleji a vyhnout se přejídání. Je pravděpodobnější, že si budete více všímat, když jste sytí. Některé skvělé možnosti kromě feferonek: zázvor a kurkuma .

     
    Zpět do obchodu