Když hubne chlap

Do posilovny chodíte alespoň dvakrát týdně.

Dáte si jen pár piv a sem tam sníte rychlé občerstvení. Myslíte si, že jíte rozumné velikosti porcí, ale o pivní břicho prostě nemůžete přijít. Dnes vysvětlíme hubnutí pro muže, které vám pomůže zhubnout břišní tuk.

Hubnutí mužů je stejné jako hubnutí žen. Musíte přijmout méně kalorií, než vaše tělo potřebuje k udržení své současné hmotnosti. Na konci dne jsou jen dvě věci, které musíte zvážit.

Nejprve musíte zvážit, kolik kalorií v daném období zkonzumujete. Za druhé, musíte zvážit, kolik kalorií spálíte za dané období.

 

como-bajar-la-panza-1

Nejjednodušší změnou, kterou můžete ve svém jídelníčku ztratit břišní tuk, je jíst dostatek bílkovin. Důvodů je několik. Zvýšení příjmu bílkovin zvyšuje pocit sytosti. Ve většině případů, pokud nemáte hlad, nebudete jíst. 

Zvýšení sytosti tedy může vést k úbytku hmotnosti bez námahy.

Navíc konzumace dostatečného množství bílkovin během dne zajišťuje, že si udržíte svou metabolicky aktivní hmotu, i když jíte s deficitem kalorií. Pokud budete tlačit své svaly k selhání prostřednictvím tréninku odporu, můžete dokonce budovat svaly a zároveň spalovat břišní tuk tím, že budete jíst dostatek bílkovin. 

Mezi biologicky dostupné zdroje bílkovin patří luštěniny, mléčné výrobky, maso zvěřiny, vejce a libové mořské plody.

esto-es-lo-que-le-pasa-a-la-grasa-corporal-cuando-bajas-de-peso-banner-696x364f.elconfidencial.com_original_9ce_96c_76c_9ce96c76cf7b4c677646e7a67c4e42371366_200014697041989170

 
Zpět do obchodu