Konečně si můžete říct: DOST!

Od této chvíle se pro vás péče o krásnou postavu, bude daleko lehčí , stane potěšením! 

Díky kávě Europa Joe Valentus  - kávovému nápoji, který podporuje hubnutí. 
Nezáleží na tom, zda je vám 20, 30 nebo 40 ... určitě jste alespoň jednou v životě hubli ... Kdo z nás by neznal chuť ohavných čajů, nálevů a hubnoucích bylinek? 

Únavné hodiny strávené vtíráním hubnoucích mlék do těla?  V posilovně zůstaly hektolitry potu?  

Káva na hubnutí Valentus je doplněk stravy. Jedná se o instantní nápoj s vysokým obsahem vlákniny podporující hubnutí  Výsledky zaručeny.

Nevýhody pití klasické kávy expreso, turek, instantní  – porovnání s Europa Joe Valentus 

Nadměrná konzumace kávy snižuje vstřebávání železa a bílkovin, vyplavuje z těla draslík , vápník a hořčík, nepříznivě ovlivňuje oběhový systém a snižuje hustotu kostí Káva obsahuje cafestol a kahweol, které oba přispívají ke zvýšení hladiny cholesterolu v krvi. 

Přesto ve studiích ani u lidí, kteří konzumovali velké množství kávy, nebylo pozorováno žádné zvýšení kardiovaskulárního rizika,pokud pijete kávu pravidelně, budete mít malý nebo žádný vliv .

Ani by se nebylo čemu divit! Jedná se o skutečnou špičku na trhu, protože za sebou, na rozdíl od jiných hubnoucích produktů, skutečně zanechává výsledky . 

I ti největší skeptici nakonec uznají, že se jedná o bombu v oblasti přirozených produktů na hubnutí. Valentus káva totiž potlačuje chutě na sladké a zvyšuje rychlost fungování metabolismu. Díky tomu se tak první výsledky mohou dostavit již po pár dnech konzumace tohoto výrobku.

Neváhejte a pořiďte si hubnoucí kávu Valentus . Shodit přebytečná kila nikdy nebylo snazší. Už nebudete muset schovávat své křivky v plandavém a nepadnoucím oblečení. Pojďte hubnout s kávou Valentus a buďte jednou provždy fit a sexy!

 
Zpět do obchodu